Nowe nabytki HKR „Emergency”

Miniony piątek 6 maja był dla instruktorów z Harcerskiego Klubu Ratowniczego Emergency pełen radości. Druhna Komendantka harcmistrz Monika Pawlicka Mądry przekazała na ręce dowódcy klubu pwd. Jacka Jędrzaka oraz z-cy dowódcy ds. Logistyki pwd. Michała Narojczyka sprzęt ratowniczy: deskę ortopedyczną z osprzętem oraz nosze płachtowe. Pozyskane one zostały ze środków finansowych przekazanych przez Powiat Średzki w ramach zadania publicznego z zakresu ochrony i promocji zdrowia. Pozyskane wyposażenie posłuży nam do prowadzenia działalności związanej ze szkoleniem oraz edukacją mieszkańców naszego powiatu. Maj zapowiada się dla nas pracowicie, gdyż będzie można spotkac nas w szkole w Zaniemyślu oraz na zaproszenie zaprzyjaźnionego Hufca Jarocin podczas Rajdu im. Żołnierzy Wyklętych. :) FB_IMG_1462569636371

Komentowanie zamknięte.