Obóz w Pogorzelicy

Czas na wspomnienia poobozowe  :-)
Jak co roku zuchy i harcerze spędzali swoje harcerskie lato w Pogorzelicy. Ta jednak zamieniła się tym razem w Dziki Zachód!

Obóz 2016

Na kolonii zuchowej nie zabrakło kowbojskich tańców i własnoręcznie wykonanych przez zuchy mustangów, a kowbojski wystrój podobozu, który zuchy częściwo pomagały wykonać, tylko podsycał ich zapał do poznawania nowej kultury.

Obóz zuchy 2016

Harcerze podczas obozu podróżowali śladami kowbojów i Indian, którzy z początku toczyli ze sobą wojnę, jednak dzięki zaradności naszych harcerzy Blade Twarze wraz z Czerwonymi zawarły pokój i mogą mile wspominać ten obóz.

Obóz harcerze 2016

Natomiast harcerze starsi pozostali w naszej Wielkopolsce. Poznawali gwarę oraz próbowali poznańskich smakołyków w Pyrlandi – Dzikim Zachodzie Polski. Obóz zaliczamy do bardzo udanych i jeszcze długo będziemy go wspominać z uśmiechem na ustach. 

Obóz harcerze starsi 2016

 

Komentowanie zamknięte.