wZlot 2017

W miniony weekend patrol ‚Wybrańcy losu!” wziął udział w Wielkopolskim wZlocie Wędrowników w Koninie. Jak wyliczył to komendant wZlotu, druhny i druhowie mieli ok. 40 godzin na spożytkowanie.

wZlot'17-1

Pierwsze z nich spędzili na szukaniu Kart Mocy i Artefaktów podczas piątkowej gry nocnej. W sobotę wędrownicy postawili na ścieżki profesjonalne. Michał tradycyjnie wziął udział w zajęciach z fotografii, natomiast Ewa, Asia, Jagoda, Marysia i Rafał postanowili spróbować swoich sił, tańcząc salsę.

wZlot'17-2

W niedzielę podczas WędroExpo – wZlotowej nowości – wędrownicy pokazywali z czego są w swoim Hufcu dumni. Nasza ekipa przygotowała memory, dzięki którym inni mogli usłyszeć m. in. o bazie harcerskiej w Pogorzelicy, 100-leciu Hufca czy Harcerskim Klubie Ratowniczym „Emergency”. To był jeden z bardziej owocnych wyjazdów naszych wędrowników, i to nie tylko za sprawą godzin spędzonych przy grze w Halli Galii ;)

wZlot'17-3

Komentowanie zamknięte.